Гортаючи сторінки рідної Альма матір

70 роки ХХ сторіччя

/Files/images/foto_stor_dnz/01.jpgІсторія дитячого садочка бере початок у березні 1979 року. Саме 5 березня відбулося урочисте відкриття дитсадка під чудовою назвою «Колосок». Назва не випадкова, адже наш садочок будувало відкрите акціонерне товариство «Першотравневий завод сільгоспмашин». Будова типова, розрахована на 12 груп, є музична зала. В день відкриття функціонувало 5 груп. Поступово відкрились всі 12 груп.80-90 роки ХХ сторіччя

/Files/images/foto_stor_dnz/01 (1).jpgВпродовж багатьох років дитячий садок «Колосок» розвивався і приймав гостей, серед яких були і гості з Польщі. Вони відзначили що їм особливо запам’ятались відвідини дитячого комбінату №40. Малюки, діти першотравневців, одягнені в українські костюми, вітали делегатів традиційним хлібом-сіллю, піснями і танцями, подарували їм альбоми і власні вироби.

/Files/images/foto_stor_dnz/01 (3).jpg

Першим завідувачем була Коколевська Тіна Іванівна. Сьогодні в нашому садочку працює вихователь Гусяк Ольга Василівна, яка розпочинала свою трудову діяльність саме тут, у «Колоску», помічником вихователя. Сьогодні вона згадує: «Березень 1979 року… Для працівників дитячого садка та батьків був довгоочікуваним. Відчинив свої двері теплий, затишний, красивий садочок з ласкавою назвою – «Колосок».

/Files/images/foto_stor_dnz/01 (2).jpg

Це маленькі зернятка, які за допомогою теплих жіночих рук зростають у «золоте полечко», що радує око всіх навколо. Йшли роки. Змінювались покоління, але кожен з великим бажанням і задоволенням щоранку влітку і взимку, восени і навесні переступав поріг цього казкового дому.

/Files/images/foto_stor_dnz/01 (7).jpg

Малюків завжди зустрічали усміхнені обличчя вихователів та дбайливі руки їх помічників. Вони віддавали частку свого серця кожному малюку, щоб він виріс доброю, щирою, працьовитою, розумною людиною. Здається, ця мета досягнута, адже наші випускники – це успішні люди. Вони стали лікарями, вчителями, бізнесменами, політиками.

/Files/images/foto_stor_dnz/01 (8).jpg

Після річного закриття садочок знову відкрив свої двері для наших дітей. Працювало тільки 6 груп, але поступово відкривались нові групи. І зараз у нас функціонує 11 груп.

За часів незалежності України наш садок з назвою «Калинка» зажив більш активним життям. Працюють гуртки за інтересами дітей. Захоплюєшся, коли спостерігаєш за тим, як наші вихованці впевнено крокують у ногу з сучасним життям. А допомагають їм у цьому скромні жінки, скромні на вигляд, але з великим люблячим серцем, сповненим гордощі за своїх вихованців. І дай Господь, щоб ця любов і тепло ніколи не згасали у душах наших дітей…»


Період забуття…


Був у дитячого садка і період забуття з вересня 1996 по жовтень 1997 року – період, коли заклад не функціонував, як і багато інших у той час.кінець ХХ сторіччя


Але вже 10 жовтня 1997 року садочок знову запрацював, з новою силою, з новим натхненням.Нова назва - нова історія


Перейменування дитячого садка у 2006 році на Центр розвитку дитини – дитячий садок № 40 «Калинка» принесло зміни у діяльності закладу. Тоді було введено додаткове харчування та додаткові освітні послуги:
 логопедичний гурток;
 англійська мова;
 хореографія;
 мультимедійне забезпечення.
З травня 2007 року наш заклад носить назву Комунальний дошкільний навчальний заклад загального розвитку (ясла-садок) № 40 «Калинка» відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області


Крокуємо до дошкільного закладу майбутнього


В жовтні 2007 року керівництво закладом здійснює завідувач Міхова Інна Володимирівна, яка націлювала весь колектив – а це 58 працівників – на створення іміджу закладу у місті, як одного з найкращих.
Сьогодні Інна Володимирівна знаходиться у декретній відпустці. На цей час функції завідувача виконує Мозохіна Лілія Юхимівна.


Кiлькiсть переглядiв: 754

Коментарi

  • GroverMaymn

    2017-06-20 23:22:27

    Tinedol – эффективное средство от грибка стопы, неприятного запаха и зуда. Перейти на сайт: http://tinedol.1stbest.info/...