• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

/Files/images/kalina.gif

Ми працюємо:


Понеділок – п’ятниця
з 7:00 до 17:30
Субота, неділя - вихідні

Поштова адреса:


7108 Україна Запорізька обл., м.Бердянськ вул. Орджонікідзе б.93А

Телефон:

(06153) 6-44-80

Login Skype:

dnz40kalika

e-mail:

dnz40@list.ru

Перший (інший) сайт ДНЗ №40 "Калинка" м.Бердянськ

http://dnz40.io.ua/


До батьків зветається
вихователь-методист Мороз-Рекотова Л.В.

/Files/images/129.gif


/Files/images/00001 пин мини.png


Калинка» працює для ваших малят!


У своїй роботі пріоритети надаємо фізичному розвитку, адже це основне, екологічному вихованню, адже це вміння жити у гармонії з оточуючим та загальному розвитку особистості, адже це сприяє успішному життю.

Екологічне виховання

передбачає формування екологічної свідомості та компетентності. Суттєвим є спрямування змісту освітнього процесу на формування в дітей світоглядних і наукових уявлень про себе як об’єкт природи, на формування почуття особистої відповідальності за майбутнє світу, яке ґрунтується на знанні законів природи, необхідності рахуватися з ними і використовувати у практичній діяльності.
Особливою формою роботи з цього напряму є діяльність гуртка станції юних натуралістів «Юні друзі природи» на базі «Калинки».


Фізичний розвиток

передбачає охорону життя, збереження і зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя.
Життєва цінність фізичної культури нарощується з кожним роком життя людини й обумовлює розвиток інших сфер особистості (пізнавальної, емоційної тощо). Фізична культура – це культура здоров’я, будови тіла, рухова культура, що забезпечує розвиток потреб дитини у здоровій руховій активності, прояв можливостей переборювати перешкоди та життєві проблеми і знаходиться емоційно позитивному тонусі впродовж довготривалого проміжку часу.
Особливим додатком до традиційних форм роботи є співпраця з дитячо-юнацькою спортивною школою (ДЮСШ).У нас працює гурток з художньої гімнастики.


Загальний розвиток

особистості передбачає надання обсягу знань, необхідних для розвитку пізнавальних інтересів, здібностей, психічних процесів як запоруки подальшого успішного навчання.
Розвиток є там, де народжується щось нове і водночас відживає старе (Г.С.Костюк). Розвиток особистості відбувається в діяльності, в певній соціальній ситуації, в умовах, які вимагають робити власний вибір; визначається її активністю, спрямованістю. Особистість визначається тим:
Що і як вона знає;
Що і як вона цінує;
Що і як вона створює;
З ким і як вона спілкується;
Які її художні потреби і як вона їх задовольняє.
Ми не лише надаємо дітям необхідний обсяг знань, умінь та навичок, а вчимо здобувати знання самостійно, що є дуже актуальним у ритмі нашого життя.


Символіка закладу

Флаг

/Files/images/флаг 3.png

Герб

/Files/images/Герб 10na15_400 3.png

Логотип

/Files/images/010 квадрат.jpg

/Files/images/20na30_3 лого 40 888 JPG.jpg

Логотипи груп

/Files/images/Группи ДНЗ 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1338

Коментарi